Výlety po okolí - Čaklje - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Výlety po okolí - Čaklje

Tyto výlety nabízejí pestrý mix přírodních krás, dobrodružství a kulturního bohatství, čímž poskytují nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky Čaklje.​ Z tohoto místa můžete zažít širokou škálu nezapomenutelných výletů. Zde jsou některé skvělé tipy:

1. Plavba na ostrov Brač: Z Čaklje se vydávejte na malebný ostrov Brač. Užijte si nezapomenutelnou plavbu a objevte krásy Zlatni Rat, jedné z nejznámějších pláží v Chorvatsku. Pro příjemný zážitek doporučujeme výlet s fish-picknickem.

2. Procházka pohořím Biokovo: Využijte blízkost pohoří Biokovo a vydejte se na pěší výlety do této malebné krajiny. Poskytuje to neuvěřitelné výhledy na pobřeží a moře.

3. Makarska a Baška Voda: Příjemnou procházkou nebo krátkou jízdou z Čaklje můžete navštívit okolní města, jako jsou Makarska (10 km) a Igrane (8 km). Objevte jejich krásné pláže, historické památky a bohatou gastronomii.

4. Omiš a rafting na řece Cetina: Pro zážitek plný dobrodružství vydejte se do Omiše (57 km) a vyzkoušejte si rafting na řece Cetina. Adrenalinová jízda splavem řeky přináší nezapomenutelné vzpomínky.

5. Bosna a Hercegovina: Blízkost Bosny a Hercegoviny nabízí možnost navštívit fascinující místa, jako jsou vodopády Kravica (60 km) a Mostar (100 km). Získáte tak jedinečný pohled na bohatou kulturu a historii regionu.

6. Dubrovník: I když je to poměrně daleko, návštěva Dubrovníku stojí za to. Procházka historickým jádrem, obklopeným kamennými zdmi, je jako cesta časem.

Možnosti ubytování v Čaklje