Doprava - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
05 01

Objednávky dopravy - dispečer: 731 185 044, doprava@ckkalousek.cz

Autobusová doprava je zajišťována vlastními luxusními zájezdovými autobusy značky Scania a Bova s klimatizací, WC, DVD, WiFi a prodejem teplých a studených nápojů, které jsou pravidelně servisovány ve značkových servisech. Autobusy řídí kvalifikovaní řidiči s dlouholetými zkušenostmi v oblasti mezinárodní autobusové dopravy. CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s vlastní vozy pro přepravu 49 až 67 osob a 3 minibusy 8 + 1 pro zajištění svozů z dalších nástupních míst, která nejsou na základních trasách.
Nabídku mohou využít například školy, sportovní oddíly, různé spolky, firmy a podobně. Náš vozový park zaručuje 100% kvalitu i pro tu nejnáročnější klientelu. Rádi Vám naplánujeme nejvhodnější trasu do zahraničí, ale i po ČR. Zajistíme veškeré poplatky spojené s dopravou. Možnost využití ski boxu nebo cyklo vleku pro 45 kol.

Nabízíme:

  • luxusní a pohodlné autobusy, čisté s pravidelným servisem,
  • zkušené a příjemné řidiče, kteří dobře znají všechna nástupní a výstupní místa,
  • velké zavazadlové prostory, polohovatelná sedadla s bezpečnostními pásy,
  • lednici, občerstvení – teplé a studené nápoje,
  • WiFi, TV s DVD, CD, klimatizaci, toaletu,
  • pohotovostní linku pro případ nenadálé situace,
  • profesionalitu.

Nadpis BUS

Cesta z ČR (Brna) na Makarskou riviéru trvá přibližně 14 hodin, dle aktuálního silničního provozu. Délka cesty se liší v závislosti na odjezdovém místě.

Odjezd v pátek (návrat v neděli) a v pondělí (návrat ve středu).

Výstupní místa - Chorvatsko:

SUKOŠAN - SV. FILIP I JAKOV - SPLIT - PODSTRANA - JESENICE - MALI RAT - ORIJ - DUGI RAT - DUĆE - OMIŠ - BRELA - BAŠKA VODA - BAŠKO POLJE - PROMAJNA - KRVAVICA - MAKARSKA - TUČEPI - PODGORA - DRAŠNICE - IGRANE - ŽIVOGOŠĆE.

Další výstupní místa po dohodě se zaměstnanci CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

trasy 2023Nadpis Španělsko

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO ŠPANĚLSKA JE ZAJIŠŤOVÁNA VE SPOLUPRÁCI S PARTNERSKÝMI DOPRAVCI pohodlnými zájezdovými autobusy s klimatizací, WC, DVD a občerstvením. U partnerských dopravců nelze zakoupit místenky do autobusu.

Odjezdy v pátek, z Prahy cca v 8:30 hodin. Cesta trvá přibližně 23 - 24 hodin dle aktuálního silničního provozu.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa A:

Praha, Beroun, Slaný, Plzeň, Rozvadov.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA: ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa B:

Tišnov, Kuřim, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec.

Nadpis Poznávací

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa A: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim (nebo Holice) - Pardubice - Hradec Králové - Praha.

ODJEZDOVÁ MÍSTA - Trasa B: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim (nebo Holice) - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.


Důležitá upozornění k autobusové dopravě

CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo na úpravu nástupních míst dle počtu přihlášených osob nebo právo zrušit nástupní místo v případě menšího počtu osob (4 a méně).
CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo na změnu trasy a v případě neodvratitelné situace použít autobus jiného dopravce.

Doprava do středisek je řešena návozovou formou, tzn. že autobusy dopraví klienty na místa pobytu během dopoledne a po povinné bezpečnostní přestávce se v odpoledních či večerních hodinách vrací zpět do ČR s klienty z předcházejících turnusů. Doprava je většinou zajišťována přímo k objektu. V místech, kde místní komunikace neumožňuje příjezd až k objektu, využíváme mikrobusy či osobní auta místních dopravců.

Limit pro zavazadla

Každý cestující má právo na bezplatnou přepravu jednohu kusu zavazadla (kufr nebo cestovní taška, NE igelitová taška), jehož rozměry mohou být o max. délce 75 cm, max. výšce 50 cm a max. hloubce 35 cm a zároveň hmotnost zavazadla nesmí přesáhnout 20 kg.
Cestující má také právo na bezplatnou přepravu příručního zavazadla o rozměrech max. 15x25x35 cm a zároveň hmotnost příručního zavazadla nesmí přesáhnout 5 kg.

Z důvodu zajištění bezpečnosti přepravovaných klientů a omezené kapacity zavazadlových prostor žádáme všechny klienty o dodržování těchto pokynů. Každý autobus je vybaven váhou, pomocí které mohou řidiči zkontrolovat hmotnost zavazadla. Pokud zavazadlo neodpovídá stanoveným kritériím, může být vyloučeno z přepravy či v případě volné kapacity zavazadlových prostor převzato k přepravě za poplatek 500 Kč/zavazadlo, který je splatný ihned na místě u řidiče.

CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. si vyhrazuje právo na vyloučení zavazadla z přepravy při nedodržení stanovených kritérií.

Nutná je visačka se jménem. Je zakázáno přepravovat nerosty, minerály, faunu a flóru, pokud se nejedná o suvenýry zakoupené v obchodech s pokladním dokladem.


Upozornění k nástupním místům

Svozy mohou být zabezpečovány partnerskými CK nebo dopravci, mikrobusy či osobními auty. Počítejte s přestupní dobou 0,5 - 2 hodiny. CK si vyhrazuje právo na úpravu nástupních míst dle počtu přihlášených osob nebo právo na úplné zrušení nástupního místa v případě nižšího počtu osob (4 a méně). Změnou nebo zrušením nástupního místa nevzniká klientovi nárok na jednostranné odstoupení od smlouvy bez povinnosti uhrazení příslušných stornopoplatků dle Všeobecných smluvních podmínek CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.


Volitelné příplatky k autobusové dopravě

Místenka v autobuse: 200 Kč (zajistí Vám sedadlo dle vašeho přání).