Čaklje - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Čaklje je malé letovisko v blízkosti Podgory, což se nachází na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Tato oblast je známá svými krásnými plážemi a klidnou atmosférou, což ji činí oblíbeným místem pro dovolenou u moře. V Čakljích a okolí můžete objevit malebné pobřežní scenérie, historické památky a tradiční chorvatskou kuchyni. Tato oblast je také výchozím bodem pro návštěvu ostrova Hvar a dalších okolních destinací.


Je pro vás pohodlnější autobus nebo využití vlastní dopravy? Na tom nesejde. V obou případech vám nabízíme kvalitní ubytování v pokojích, studiích a apartmánech. Využijte naší nabídky a užijte si dovolenou u moře s výhledem na nádherná panoramata pohoří Biokovo!

více informací o lokalitě

Možnosti ubytování v Čaklje


Čaklje leží na pobřeží Jaderského moře, což znamená, že si můžete užívat nádherné pláže s čistým pískem a azurovým mořem. Ideální pro slunění, koupání a relaxaci. Díky své poloze u moře nabízí Čaklje mnoho vodních aktivit. Můžete si vyzkoušet potápění, šnorchlování, windsurfing nebo si pronajmout vodní skútr pro adrenalinový zážitek. Chorvatsko je známé svou chutnou kuchyní, a v Čaklje si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a tradiční chorvatská jídla v místních restauracích. Kromě mořského pobřeží můžete objevovat také okolní přírodu, jako jsou kopce, lesy a vodopády. Příležitost pro pěší turistiku nebo cyklistiku.

858480