Informace o lokalitě - Čaklje - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Informace o lokalitě - Čaklje

Lokalita Čaklje, skrytá na jadranském pobřeží, představuje půvabný kout Chorvatska, který nabízí turistům skvostné kombinace pláží, dobrodružství, a kulturních pokladů. Čaklje je hrdý na své krásné pláže s jemným pískem a azurově modrým mořem. Návštěvníci si mohou užívat slunečních paprsků, osvěžujících plaveb a výhledů na hory v pozadí.

Lokální pláže jsou ideální pro rodiny i milovníky vodních sportů. Pro dobrodružné duchy je nedaleké pohoří Biokovo skvělým terénem pro pěší túry a horolezectví. Výhledy na pobřeží a okolní ostrovy z vrcholu jsou nesrovnatelné. Novinkou je adrenalinová vyhlídka Skywalk, která poskytuje vzrušující pohled na krajinu a moře.

Návštěvníci mají možnost podniknout vzrušující výlety na oblíbené ostrovy Hvar, Korčula a Brač. Výlety lodními linkami jsou doplněny o fish-picknicky, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a krásné scenérie.

Čaklje vítá turisty také svou bohatou kuchyní. Místní restaurace nabízí čerstvé mořské plody, tradiční chorvatské pokrmy a lahodná vína, což je gastronomický zážitek pro všechny návštěvníky.

Čaklje je takovým místem, kde se snoubí klidné pláže, dobrodružné výlety a kulturní pestré města. Pro turisty hledající rozmanitost a nezapomenutelné zážitky je toto místo skvělou volbou.

Možnosti ubytování v Čaklje