Baška Voda - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Úchvatné letovisko plné života se nachází na Makarské riviéře 10 km severozápadně od Makarské.

více informací o lokalitě

Ubytování v blízkosti Baška Voda


Pro milovníky společenského života je Baška Voda ta pravá. Jsou zde kavárny, bary, obchůdky a restaurace, které nabízí spoustu místních specialit, které stojí za to ochutnat. I když se značí lidovějším rázem, bohatý noční život tu opravdu nechybí. Koncertní představení se často rozléhá nočním městem. Pláže lemované promenádou jsou dlouhé z oblázku a hrubého písku. Vstup do vody je pozvolný a zastínění pláží zajišťují borové porosty. Modrou vlajku za čistotu získala pláž Nikolina. Svahy Biokova vybízejí k turistice a cyklistice. Kdo preferuje kratší vyjížďky, má možnost využít makarské cyklostezky, které tudy vedou. Milovníci tenisu, fotbalu a například házené si tu také přijdou na své. Na plážích je vhodné místo pro plážový volejbal. Jsou tu také dobré podmínky pro vodní sporty: windsurfing, jachting, vodní lyže anebo třeba parasailing. K zapůjčení tu jsou loďky, šlapadla a vodní skútry.
V oblasti kultury jsou výrazné kulturní akce letního festivalu zahrnující představení a koncerty. Nachází se zde také Archeologické a Malakologické muzeum.
Doporučeno pro všechny, kterým nevadí ruch a větší množství turistů. Místo je vhodné i pro rodiny s dětmi, pro které je zde také vyžití – nafukovací atrakce na vodě, trampolíny a dětská hřiště. Zajímavý výlet pro rodiny s dětmi je do místního akvária, kde se nachází několik druhů ryb, mušlí a šneků.