Pláže - Drvenik - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.
Pláž Donja Vala: Pokud hledáte odlehlé místo s krásným výhledem, tato pláž může být dobrou volbou.

Zátoka Vira: Představuje pláž, která se nachází v nejvzdálenější části obce, a doporučuje se k ní přepravit buď autem, nebo lodí. Odměnou za vaši snahu bude kvalitní odpočinek v odlehlé části.

Zátoka Duba: Pro dosažení této pláže, která je vzdálená přibližně 2 km od středu obce, je nejsnadnější využít buď automobilu nebo lodě. V případě volby automobilu vás čeká ještě 50 metrů pěší chůze přes olivový háj, a poté můžete relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží makarské riviéry,

Pláž Gornja Vala: Nejdelší pláž v obci Drvenik je charakterizována přírodním stínem borovic, který poskytuje ideální úkryt před letním sluncem. Pláž je umístěna v blízkosti několika stravovacích zařízení a nabízí bohaté vybavení pro vodní sporty a hřiště, což zpříjemní pobyt zejména pro nejmenší návštěvníky. V jedné části pláže je rovněž k dispozici vstup pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Zátoka Lučica: Oblast poblíž zátoky Gornja Vala směrem k obci Zaostrog nabízí malou a soukromou oblázkovou pláž, kterou můžete dosáhnout relaxovanou chůzí po dobu přibližně 5 až 10 minut. Tato pláž je snadno dostupná díky blízkosti promenády spojující obě tato místa. Pokud se již nasýtíte koupáním v moři a odpočinkem na pláži, v okolí této lokality se nacházejí venkovní trenažéry, které můžete využít k cvičení na čerstvém vzduchu.

Možnosti ubytování v Drvenik