Wroclaw s návštěvou největší polské ZOO - CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s.

Wroclaw s návštěvou největší polské ZOO

Varianty zájezdu č: 702606

Doprava:
Termín:
Počet dospělých:
Počet dětí:
01
1 denní zájezd od 26.10.2024 a dalších 1 termín Polsko Polsko
Doprava: autobusem
Strava: vlastní
Ubytování: bez ubytování
Přidejte se k našemu autobusovému zájezdu do Wroclawi! Prvním bodem programu je návštěva nejnavštěvovanější zoo v Polsku, kde uvidíte 14 000 zvířat.Součástí zoo je i moderní Afrikárium, které vás přenese přímo do srdce africké divočiny.Poté se přesuneme do historického centra, kde vás čeká prohlídka s průvodcem a volný čas na vlastní aktivity.Rezervujte si své místo ještě dnes a zažijte dobrodružství plné zvířat a historie!

Doprava: autobusem

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Litomyšl - Vysoké Mýto - Chrudim (nebo Holice) - Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř – Česká Skalice - Náchod.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupy
  • místenku v autobuse 200 Kč/osoba/obousměrně
  • komplexní cestovní pojištění 40 Kč/dospělá osoba, 32 Kč/dítě do 18 let

Program zájezdu

1. den:
odjezd v časných ranních hodinách.
Ráno příjezd do Wroclawské ZOO, založené již v roce 1865. V současné chvíli je nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v Polsku. Pyšní se největším počtem chovaných druhů zvířat a je unikátní pro svou expozici „Afrykárium“ – jedinečný komplex, který představuje různé vodní ekosystémy afrického kontinentu v podvodním tunelu (žraloci, mořské krávy, rejnoci apod.).
V odpoledních hodinách přejezd do centra Wroclawi. Procházka s průvodcem po historickém centru - Tumský ostrov, katedrála sv. Jana Křtitele, nádherné náměstí Starého města s radnicí. Individuální návštěva památek, či nakupování.
Odjezd vpodvečer. Návrat v nočních hodinách.
Nebyly nalezeny žádné recenze

říjen 2024

26.10.24 so sobota - sobota
  autobusem       vlastní
1 799 Kč
cena za 1 den (0 nocí)