Úvod Destinace Španělsko Hotel H Top Calella Palace…

Hotel H Top Calella Palace ****

0
H-TOPCALELLAPALACE25 H-TOPCALELLAPALACE11 H-TOPCALELLAPALACE12 H-TOPCALELLAPALACE14 H-TOPCALELLAPALACE15 H-TOPCALELLAPALACE16 H-TOPCALELLAPALACE17 H-TOPCALELLAPALACE18 H-TOPCALELLAPALACE19 H-TOPCALELLAPALACE20 H-TOPCALELLAPALACE22 H-TOPCALELLAPALACE26 H-TOPCALELLAPALACE30 H-TOPCALELLAPALACE31 H-TOPCALELLAPALACE32
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • * 7x ubytování
  • * all inclusive
  • * povlečení, ručníky
  • * spotřebu elektrické energie a vody
  • * služby delegáta.

Cena nezahrnuje

  • * jednolůžkový pokoj 4 299 Kč/5 499 Kč/týden
  • * komplexní cestovní pojištění 300 Kč/dospělá osoba/týden, 250 Kč/dítě do 12 let/týden
  • * pobytovou taxu 1 € /osoba/den (splatná na místě).

CALELLA leží na úpatí pohoří Montenegre a je největším střediskem na pobřeží Costa del Maresme. Mile Vás překvapí vynikajícím turistickým zázemím, širokou písečnou pláží a půvabným historickým centrem. V Calelle jsou desíky restaurací, barů, diskoték a nespočet obchodů.
Zvláštní kouzlo má ulice Calle de Iglesia a její dominanta kostel sv. Panny Marie z 18. století. Za návštěvu stojí také 50 m vysoký maják, který se tyčí nad letoviskem a k odpočinku a relaxaci zve městský park Dalmau.
Hlavní pláž v Calelle je široká a skoro 3 km dlouhá, zakončená několika romantickými zátokami mezi skalami, které mají v oblibě nudisté. Calella žije v rychlém termpu a je vhodná pro každého, kdo má rád rušné letovisko plné zábavy.

Příjemný hotel rodinného typu v klidné části letoviska se nachází cca 450 m od centra a 600 m od pláže. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, výtah, TV místnost, úschovna zavazadel, dětský koutek, bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Na střeše hotelu je sluneční terasa s lehátky a vířivkami, krytý bazén, sauna, fitness a jacuzzi (za poplatek).

Ubytování:
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají koupelnu, WC, TV/SAT, telefon, trezor (za poplatek) a balkon.

Stravování:
All inclusive formou bufetu.

Číslo zájezdu: 28SP887S

ŠpanělskoŠpanělsko
Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 22.9.2018
Doprava: vlastní
Strava:
Ubytování: hotel
Cena od: 7 124